۱۳۹۸ سه شنبه ۶ اسفند
مصادف با:
2020/2/25 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
اهداف و سالت سازمان زیباسازی شهرداری کاشان سازمان زیباسازی شهرداری تا پیش از سال 93 بعنوان اداره زیباسازی، زیرمجموعه معاونت خدمات شهری به وظایف تعریف شده و مصوب توسط شورای اسلامی شهر و قانون شهرداری ها اقدام نموده است. بعد از تصویب تشکیل سازمان زیباسازی دامنه فعالیت ها بصورت متمرکز و گسترده تعریف و به اجرا گذاشته شده است.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۱ ارديبهشت - تعداد بازدید: 7569 بار
سالت
زیبزیباسازی و بهسازی فضاهای شهری در جهت بالا بردن نشاط و شادابی و بهداشت روانی شهروندان در راستای ایجاد شهر سالم و همچنین افزایش بهره وری و بالا بردن بهره وری تأسیسات و تجهیزات عمومی شهر و ایجاد زمینه های استفاده مطلوب و بهینه از تأسیسات مذکور نظیر پارک ها، میادین، باغ های عمومی، باغ کودکان، پارکینگ ها، مستحدثات و نظایر آن بمنظور افزایش رفاه عمومی. مدیریت، سیاستگذاری و هدایت کلیه فعالیت های زیباسازی شهری و اداره کلیه امور رفاهی، تفریحی، و فراغتی در قالب وظایف قانونی شهرداری در شهر کاشان و طراحی توسعه فضاها و تأسیسات و تسهیلات آن و کمک به ارتقاء سطح فرهنگ شهرنشینی و ضوابط و معیارهای مربوط به زندگی شهری و آموزش عمومی ضوابط شهرنشینی و تمهید امکانات لازم به منظور جلب و جذب شهروندان به فعالیت های فوق و ایجاد حس تعلق به شهر در میان آنان جهت دستیابی و نقش پذیری در ایجاد فضاهای سالم شهری.

اهداف:
1- تهیه طرح جامع زیباسازی شهر کاشان
2- ایجاد چشم انداز مطلوب از طریق سازمان زیباسازی
3- تهیه، چاپ، توزیع و فروش نقشه راهنمای کامل و بهنگام شهر 
4- پلاک کوبی اماکن و منازل و معابرو درختان واقع در سطح شهر
5- اهتمام در توسعه ی آموزش عمومی برای افزایش درک عمومی از ضوابط و مقررات و فرهنگ شهرنشینی از جمله مقررات شهرداری، سازمان¬های خدماتی و امور ترافیکی و نیز نحوه بهره¬برداری از وسایل و تجهیزات شهر به منظور ایجاد مشارکت عمومی
6- اشاعه فرهنگ زیباشناسی و ارتقاء کیفیت محیط زیست شهری در راستای هویت ایرانی- اسلامی
7-ایجاد تناسب، امنیت و آرامش روانی و هماهنگی بین عناصر مختلف شهری
شماره تلفنخانه و فکس اصلی سازمان: 39-55241437-031
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
کاشان - میدان قاضی اسدالله - سازمان زیباسازی شهرداری کاشان - تلفن: 03155241437
کلیه حقوق متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری کاشان می باشد.