۱۳۹۹ چهارشنبه ۳۰ مهر
مصادف با:
2020/10/21 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
نمایش صفحه 1 از 19
تعداد در صفحه:
چهل و چهارمین نشست کمیسیون نامگذاری
روابط عمومی سازمان زیباسازی- مدیرعامل سازمان: چهارمین نشست ماهیانه کمیسیون نامگذاری در سال 98 با حضور شهردار کاشان برگزار گردید .
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳ مرداد
بهسازی دیواره خیابان شهیدان دقیقی انجام شد
روابط عمومی سازمان زیباسازی- مدیرعامل سازمان: یکی از وظایف سازمان زیباسازی بهسازی سیما و منظر شهری است که حذف زائد بصری، بررسی و کنترل نمای ساختمان ها و بهسازی جداره ها از اصلی ترین اقدامات سازمان در این حوزه می باشد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير
پیرایش شهری و حذف زوائد بصری؛ اولین گام در بهبود سیما و منظر شهری
روابط عمومی سازمان زیباسازی – مدیرعامل سازمان: ساماندهی سیما و منظر شهری از وظایف سازمان زیباسازی است و این سازمان با 2 رویکرد بررسی و تأیید نمای ساختمان ها در کمیته نما و نیز حذف زوائد بصری در واحد پیرایش شهری انجام وظیفه می نماید.
۱۳۹۸ دوشنبه ۳ تير
نامگذاری بیش از 40 معبر عمومی
روابط عمومی سازمان زیباسازی مدیرعامل سازمان: با توجه به حجم درخواست های عمومی و افزایش شکل گیری معابر جدید در سطح شهر کاشان جلسات کمیته نامگذاری معابر و اماکن عمومی کاشان بطور منظم در حال برگزاری می باشد .
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۳ خرداد
دوازدهمین دور نمایش آثار دیوار گالری کاشان
روابط عمومی سازمان زیباسازی- مدیرعامل سازمان: دوازدهمین دوره دیوارگالری کاشان در خیابان امیرکبیر به نمایش آثار هنرجویان هنرستان سوره اختصاص یافت .
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت
چهره نوروزکاشان عیدانه بود
روابط عمومی سازمان زیباسازی به نقل از مدیر عامل سازمان ؛امسال سازمان زیباسازی بعنوان مسئول کمیته آماده سازی فضای شهری کمیته خدمات سفر شهرداری کاشان انتخاب و با تشکیل جلسه با مناطق و سازمان های مرتبط نسبت به آماده سازی فضای شهر جهت استقبال از بهار و استقبال از گردشگران نوروزی اقدام نمود.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۴ ارديبهشت
بازگشت امیرکبیر به کاشان
روابط عمومی سازمان زیباسازی- مدیرعامل سازمان: نام میرزا تقی خان فراهانی ملقب به امیرکبیر سیاستمدار و صدر اعظم نامدار عهد قاجارو از تاثیر گذار ترین شخصیت های تاریخ معاصر ایران قرابتی دیرینه با کاشان و باغ جهانی فین دارد .
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۷ اسفند
سروش نوروزی در کوشک میدان کمال الملک
روابط عمومی سازمان زیباسازی: یکی از آیین قدیمی ایران مراسم سروش نوروزی است که هنوز در بعضی از شهرها و مناطق ایران برگزار می شود و امسال به همت سازمان زیباسازی در میدان فرهنگ و هنر کمال الملک به نمایش گذاشته شد.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۶ اسفند
برگزاری جشنواره سروش نوروزی
روابط عمومی سازمان زیباسازی- مدیرعامل سازمان: سازمان زیباسازی در اقدامی جدید مراسم آیینی سنتی سروش نوروزی را همراه با جشنواره رنگ آمیزی تخم مرغ های رنگی برگزار می نماید.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۰ اسفند
چهل سال خدمت صادقانه بر دیوار گالری کاشان
روابط عمومی سازمان زیباسازی- مدیرعامل سازمان: همزمان با فرا رسیدن چهلمین بهار انقلاب، دیوارگالری کاشان در اقدامی جدید به معرفی دستاوردها و فعالیت های ادارات و نهادهای دولتی طی چهل سال گذشته پرداخته است.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ بهمن
تازه ترین اخبار
چهل و چهارمین نشست کمیسیون نامگذاری بهسازی دیواره خیابان شهیدان دقیقی انجام شد پیرایش شهری و حذف زوائد بصری؛ اولین گام در بهبود سیما و منظر شهری نامگذاری بیش از 40 معبر عمومی دوازدهمین دور نمایش آثار دیوار گالری کاشان چهره نوروزکاشان عیدانه بود بازگشت امیرکبیر به کاشان سروش نوروزی در کوشک میدان کمال الملک برگزاری جشنواره سروش نوروزی چهل سال خدمت صادقانه بر دیوار گالری کاشان رو نمای از سردیس آیت الله مدنی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در گذرهای انقلاب
کاشان - میدان قاضی اسدالله - سازمان زیباسازی شهرداری کاشان - تلفن: 03155241437
کلیه حقوق متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری کاشان می باشد.