۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد
مصادف با:
2020/6/2 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
نصب دیوار انقلاب در نقاط تأثیرگذار شهر در ایام الله فجر کاشان در تکاپوی دهه فجر انقلاب روابط عمومی سازمان زیباسازی کاشان به نقل از مدیرعامل این سازمان ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدای انقلاب به شرح اقدامات صورت گرفته در راستای هرچه بهتر برگزار شدن سی و هفتمین سالروز این واقعه تاریخی پرداخت.
۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۱ بهمن - تعداد بازدید: 1922 بار

روابط عمومی سازمان زیباسازی کاشان به نقل از مدیرعامل این سازمان ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدای انقلاب به شرح اقدامات صورت گرفته در راستای هرچه بهتر برگزار شدن سی و هفتمین سالروز این واقعه تاریخی پرداخت.

مهندس گرانمایه آورد که سازمان زیباسازی با نصب 12000 متر ریسه پرچمی و 1000 پرچم ایران در مسیر راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و معابر و میادین اصلی شهر، حال و هوای انقلاب را زنده کرده است.

ایشان همچنین از نصب دیوار نگاره انقلاب به منظور زنده کردن حال و هوای آن ایام خاطره انگیز کاشان در نقاط تأثیرگذار شهر از دیگر اقدامات سازمان زیباسازی خواندند که از ابتدای دهه فجر اجرا شده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی در ادامه اضافه کرد که رونمایی از المان "سرو پایداری" که در این سازمان طراحی و اجرا گردیده و از  المان های هویتی و تاریخی کاشان می باشد در این دهه صورت گرفته است. همچنین دیگر المان های موقت این ایام در میادین و معابر شهر نصب شده است.

وی ضمن دعوت از شهروندان جهت حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن افزود پایگاه سازمان زیباسازی در میدان جهاد آماده استقبال و نمایش دستاوردهای این سازمان به شهروندان می باشد.

ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
تازه ترین اخبار
چهل و چهارمین نشست کمیسیون نامگذاری بهسازی دیواره خیابان شهیدان دقیقی انجام شد پیرایش شهری و حذف زوائد بصری؛ اولین گام در بهبود سیما و منظر شهری نامگذاری بیش از 40 معبر عمومی دوازدهمین دور نمایش آثار دیوار گالری کاشان چهره نوروزکاشان عیدانه بود بازگشت امیرکبیر به کاشان سروش نوروزی در کوشک میدان کمال الملک برگزاری جشنواره سروش نوروزی چهل سال خدمت صادقانه بر دیوار گالری کاشان رو نمای از سردیس آیت الله مدنی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در گذرهای انقلاب
کاشان - میدان قاضی اسدالله - سازمان زیباسازی شهرداری کاشان - تلفن: 03155241437
کلیه حقوق متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری کاشان می باشد.