۱۳۹۶ دوشنبه ۲۹ آبان
مصادف با:
2017/11/20 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
دیدار نوروزی اعضای سازمان زیباسازی با شهردار جهادی کاشان دیدار نوروزی اعضای سازمان زیباسازی با شهردار جهادی کاشان روابط عمومی سازمان زیباسازی کاشان؛ در دیدار نوروزی پرسنل سازمان زیباسازی شهرداری با جناب آقای مهندس ناظم رضوی شهردار جهادی کاشان، ضمن عرض تبریک سال نو این سال را سالی پربار و خیر و برکت برای ایشان آرزو نمودند.
۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين - تعداد بازدید: 635 بار

 

روابط عمومی سازمان زیباسازی کاشان؛ در دیدار نوروزی پرسنل سازمان زیباسازی شهرداری با جناب آقای مهندس ناظم رضوی شهردار جهادی کاشان، ضمن عرض تبریک سال نو این سال را سالی پر خیر و برکت برای ایشان آرزو نمودند.

جناب آقای مهندس ناظم رضوی ضمن تبریک متقابل به اعضای سازمان زیباسازی و تشکر از تلاش یک سال این سازمان در سال 95 ، سال جدید را سال تحقق اهداف پیش بینی شده و پروژه های در حال اجرای سازمان زیباسازی خواندند.

ایشان با اشاره به غنای فرهنگی و هویت معماری تاریخی کاشان خواستار آن شدند که جان مایه و هویت طرح های اجرایی در سال 96 از این اصالت گران بها بهرمند گردد. همچنین در ادامه با اشاره به پروژه کوشک میدان کمال الملک و پروژه بهسازی جداره ونمای خیابان عباسی که از اقدامات شاخص سازمان زیباسازی در سال گذشته بوده است تقدیر بعمل آوردند و تأکید کردند که با اجرای پروژه های از این دست روح تازه و آثاری با جلوه ی ماندگار در شهر ایجاد خواهد شد.

ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
تازه ترین اخبار
قاب حزن بر دیوار گالری کاشان سردیس چهار سردار شهید کاشان نصب شد با فرارسیدن ماه محرم میادین و معابر دارالمومنین کاشان سیاه پوش شد محوطه سازی میدان کمال الملک آغاز شد نصب سردیس شهید رجایی رونمایی از کاشی شکسته پل بقیه الله سردیس سردارشهید حسین صنعتکار نصب شد رونمایی از سردیس آیت الله مدنی در دانشگاه کاشان آثار کمال الملک بر دیوار گالری کاشان نقشه فرش کاشان در چهارراه آیت الله کاشانی بسته شد. تقدیر از اعضای کمیته نامگذاری در دومین کنفرانس ملی معماری و انرژی؛ از مدیرعامل سازمان زیباسازی تقدیر شد.
کاشان - میدان قاضی اسدالله - سازمان زیباسازی شهرداری کاشان - تلفن: 03155241437
کلیه حقوق متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری کاشان می باشد.