۱۳۹۶ چهارشنبه ۴ بهمن
مصادف با:
2018/1/24 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
طی مراسمی با حضور مدیرعامل سازمان زیباسازی و جناب آقای هاشمی طاهری و مدیران مناطق پنجگانه از مسئولین زیباسازی مناطق تقدیر شد. از مسئولین زیباسازی مناطق پنجگانه تقدیر شد روابط عمومی سازمان زیباسازی؛ امروز طی مراسمی که در سازمان زیباسازی برگزار شد از زحمات و فعالیت های یکسال مدیران مناطق پنجگانه و مسئولین این مناطق تقدیر به عمل آمد.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۳۱ فروردين - تعداد بازدید: 700 بار

روابط عمومی سازمان زیباسازی؛ امروز طی مراسمی که در سازمان زیباسازی برگزار شد از زحمات و فعالیت های یکسال مدیران مناطق پنجگانه و مسئولین این مناطق تقدیر به عمل آمد.

مهندس گرانمایه مدیرعامل سازمان زیباسازی کاشان، زیباسازی را نمای اصلی شهر دانست که هر شهروند و گردشگر در برخورد اولیه با آن مواجه می شود و این اصلی ترین میزان قضاوت همگانی می باشد.

ایشان افزودند که شهری زیبا و بدون اغتشاشات بصری شهروندان را نیز رشد و تعالی داده و این موضوع در بلندمدت هزینه های ریالی و انسانی را کاهش می دهد،همچنین توجه به آمار و برنامه ریزی های سالانه را بسیار مهم دانسته و این موضوع را سنگ بنای برنامه های سال های بعد خواند.

در ادامه جناب آقای هاشمی طاهری عضو شورای اسلامی شهر کاشان از فعالیت های یکسیال سازمان زیباسازی تقدیر به عمل آوردند و اضافه نمودن فعالیت های این سازمان برای ماه محرم و ایام اله 22 بهمن و ایام نوروز 96 بسیار شاخص بوده و تأثیر بسیار مطلوبی در فضای شهر به وجود آورده است. همچنین از تلاش شبانه روزی مسئولین و مدیران مناطق تشکر نموده و پاداش آنها را رضایت مندی شهروند دانست که بهترین دستاورد برای شهرداری و مجموعه وابسته به آنها می باشد.

مدیران مناطق نیز ضمن تشکر از سازمان زیباسازی به شرح بعضی از ویژگی های مناطق پرداختند . در پایان مراسم تقدیر از مدیران و مسئولین زیباسازی مناطق پنجگانه از طرف مدیرعامل سازمان و جناب آقای هاشمی طاهری صورت گرفت.

 

ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
تازه ترین اخبار
نشست کمیته نما برگزار شد اولیه نشست مشترک مدیران مناطق با مدیرعامل سازمان زیباسازی مدیرعامل جدید سازمان زیباسازی منصوب شد کاشان در کتاب بر قاب دیوارگالری کاشان بازدید مدیرعامل سازمان زیباسازی از نمایشگاه نقش برجسته نابینایان زنجان و کاشان قاب حزن بر دیوار گالری کاشان سردیس چهار سردار شهید کاشان نصب شد با فرارسیدن ماه محرم میادین و معابر دارالمومنین کاشان سیاه پوش شد محوطه سازی میدان کمال الملک آغاز شد نصب سردیس شهید رجایی رونمایی از کاشی شکسته پل بقیه الله سردیس سردارشهید حسین صنعتکار نصب شد
کاشان - میدان قاضی اسدالله - سازمان زیباسازی شهرداری کاشان - تلفن: 03155241437
کلیه حقوق متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری کاشان می باشد.