۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
مصادف با:
2018/5/25 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
مهندس گرانمایه در دومین کنفرانس ملی معماری و انرژی به شرح اقدامات صورت گرفته توسط کمیته نما شهرداری کاشان پرداختند. در دومین کنفرانس ملی معماری و انرژی؛ از مدیرعامل سازمان زیباسازی تقدیر شد. روابط عمومی سازمان زیباسازی- دومین کنفرانس ملی معماری و انرژی با رویکرد حفاظت از محیط زیست و بهره گیری از انرژی های طبیعی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار شد.
۱۳۹۶ دوشنبه ۱۱ ارديبهشت - تعداد بازدید: 892 بار

روابط عمومی سازمان زیباسازی- دومین کنفرانس ملی معماری و انرژی با رویکرد حفاظت از محیط زیست و بهره گیری از انرژی های طبیعی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار شد.

در این نشست یک روزه به موضوعاتی در رابطه با معماری، سیما و منظر شهری و انرژی های پاک و تجدید پذیر پرداخته شد.

مهندس گرانمایه سخنرانی خود را با لزوم توجه به هویت و فرهنگ معماری در کاشان آغاز و توجه به سیما و منظر شهری، ایجاد آرامش روانی و احساس تعلق در شهروندان، تأکید بر برجسته سازی و برندسازی در معماری و شهرسازی کاشان از دیگر موضوعات مطرح شده توسط ایشان بود.

عضو کمیته نمای شهرداری کاشان در بخش شرح دست آوردها و اقدامات صورت گرفته در این کمیته؛ نمونه هایی از داوری های صورت گرفته در کمیته نما و تغییرات اعمال شده بر روی آنها را به نمایش گذاشتند.

در پایان این نشست ضمن تقدیر از مدیرعامل سازمان زیباسازی، از سه طراح نمای تأیید شده در کمیته نما تقدیر شد.

ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
تازه ترین اخبار
دومین دورهمی تخم مرغی رونمایی از المان کتابخانه شهر نورپرداری؛ هویت سیمای شبانه شهر المان کتابخانه شهر آماده رونمایی 'گزارش تصویری از رونمایی المان جشنواره سینما جوان کاشان 96 آثار برتر جشنواره عکاسی سینما جوان کاشان بر دیوار گالری کاشان المان پنجاه و نهمین جشنواره سینما جوان نصب المان شهدای انقلاب کاشان توسط سازمان زیباسازی فراخوان بهارانه کاشان اماده استقبال از بهار انقلاب مسابقه بزرگ روزنامه دیواری انقلاب قاب انقلاب بر دیوار گالری کاشان
کاشان - میدان قاضی اسدالله - سازمان زیباسازی شهرداری کاشان - تلفن: 03155241437
کلیه حقوق متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری کاشان می باشد.