۱۳۹۶ چهارشنبه ۴ بهمن
مصادف با:
2018/1/24 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
نقاشی/ کاشی شکسته پل بقیه الله بامتراژ 650 متر مربع پایان یافت. رونمایی از کاشی شکسته پل بقیه الله روابط عمومی سازمان زیباسازی به نقل از مدیرعامل این سازمان: پروژه کاشی شکسته و نقاشی پایه های پل بقیه الله به پایان رسید
۱۳۹۶ دوشنبه ۱۷ مهر - تعداد بازدید: 223 بار

روابط عمومی سازمان زیباسازی به نقل از مدیرعامل این سازمان: پروژه کاشی شکسته و نقاشی پایه های پل بقیه الله به پایان رسید. در این پروژه که برای اولین بار در کاشان با استفاده از دوتکنیک متفاوت هنری های شهری اجرا شده است حال وهوای متفاوتی در ورودی مصلای کاشان ایجاد نموده است.

ایشان افزودند که سطح کاشی شکسته ایستاده در این اثر 400 متر مربع و سطح نقاشی صورت گرفته 250 متر مربع می باشد که این پروژه طی مدت سه ماه اجرا شده است.

مهندس گرانمایه اجرای این پروژه به سرپرست هنرمند محترم آقای شعیبی بوده که از هنرمندان مطرح در زمینه هنرهای شهری در ایران می باشد.

ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
تازه ترین اخبار
نشست کمیته نما برگزار شد اولیه نشست مشترک مدیران مناطق با مدیرعامل سازمان زیباسازی مدیرعامل جدید سازمان زیباسازی منصوب شد کاشان در کتاب بر قاب دیوارگالری کاشان بازدید مدیرعامل سازمان زیباسازی از نمایشگاه نقش برجسته نابینایان زنجان و کاشان قاب حزن بر دیوار گالری کاشان سردیس چهار سردار شهید کاشان نصب شد با فرارسیدن ماه محرم میادین و معابر دارالمومنین کاشان سیاه پوش شد محوطه سازی میدان کمال الملک آغاز شد نصب سردیس شهید رجایی رونمایی از کاشی شکسته پل بقیه الله سردیس سردارشهید حسین صنعتکار نصب شد
کاشان - میدان قاضی اسدالله - سازمان زیباسازی شهرداری کاشان - تلفن: 03155241437
کلیه حقوق متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری کاشان می باشد.