۱۳۹۶ چهارشنبه ۴ بهمن
مصادف با:
2018/1/24 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
کارگاه دو روزه نقاشی دیواری عاشواربا عنوان قاب حزن برگزار شد قاب حزن بر دیوار گالری کاشان روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری کاشان به نقل از مدیرعامل این سازمان؛ در برنامه دو روزه با عنوان(( قاب حزن)) به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم در دیوارگالری کاشان توسط هنرمندان جوان کاشانی برگزار می شود.
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۵ مهر - تعداد بازدید: 240 بار

روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری کاشان به نقل از مدیرعامل این سازمان؛ در برنامه دو روزه با عنوان(( قاب حزن)) به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم در  دیوارگالری کاشان توسط هنرمندان جوان کاشانی برگزار می شود.

مهندس بهروز گرانمایه ادامه دادند این برنامه دو روزه  که به همت کمیته هنرهای شهری سازمان زیباسازی طراحی و در دیوار گالری کاشان اجرا شده است و دردو بخش  عکاسی و نقاشی در حال اجراست.

سرپرست شهرداری کاشان افزودند که در 12 قاب از عکس های عکاسان کاشانی استفاده شده که موضوعاتی نظیر مراسمات و مناسک واتفاقات مختلف ماه محرم در منطقه کاشان را روایت می کند و در 12 قاب دیگر 12 بوم بزرگ به جهت نقاشی هنرمندان نصب شده که در حال اجرائ می باشد.

ایشان در ادامه یادآور شدند که طرح های اجرا شده با سبک ها و ایده های متفاوت، حال و هوای خاصی به دیوار گالری داده است و به نوعی ارادت هنرمندان به ساحت مقدس اباعبدالله الحسین را نشان می دهد.

در آخر ایشان با اشاره به حضور مسئولین شهرستان کاشان علی الخصوص اعضای محترم شورای شهر ،فرماندار محترم کاشان ،ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و... در زمان برگزاری این برنامه، پیوند عمیق هنر و مردم کاشان را یادآور نمود و گفت مراسمات و عزاداری های ماه محرم خاستگاه بروز و جلوه هنرهای اسلامی و ایرانی بوده استکه می توان در جایجای پیشین این سرزمین آن را مشاهده نمود.

 .
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
تازه ترین اخبار
نشست کمیته نما برگزار شد اولیه نشست مشترک مدیران مناطق با مدیرعامل سازمان زیباسازی مدیرعامل جدید سازمان زیباسازی منصوب شد کاشان در کتاب بر قاب دیوارگالری کاشان بازدید مدیرعامل سازمان زیباسازی از نمایشگاه نقش برجسته نابینایان زنجان و کاشان قاب حزن بر دیوار گالری کاشان سردیس چهار سردار شهید کاشان نصب شد با فرارسیدن ماه محرم میادین و معابر دارالمومنین کاشان سیاه پوش شد محوطه سازی میدان کمال الملک آغاز شد نصب سردیس شهید رجایی رونمایی از کاشی شکسته پل بقیه الله سردیس سردارشهید حسین صنعتکار نصب شد
کاشان - میدان قاضی اسدالله - سازمان زیباسازی شهرداری کاشان - تلفن: 03155241437
کلیه حقوق متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری کاشان می باشد.