۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير
مصادف با:
2018/7/18 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
کارگاه دو روزه نقاشی دیواری عاشواربا عنوان قاب حزن برگزار شد قاب حزن بر دیوار گالری کاشان روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری کاشان به نقل از مدیرعامل این سازمان؛ در برنامه دو روزه با عنوان(( قاب حزن)) به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم در دیوارگالری کاشان توسط هنرمندان جوان کاشانی برگزار می شود.
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۵ مهر - تعداد بازدید: 631 بار

روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری کاشان به نقل از مدیرعامل این سازمان؛ در برنامه دو روزه با عنوان(( قاب حزن)) به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم در  دیوارگالری کاشان توسط هنرمندان جوان کاشانی برگزار می شود.

مهندس بهروز گرانمایه ادامه دادند این برنامه دو روزه  که به همت کمیته هنرهای شهری سازمان زیباسازی طراحی و در دیوار گالری کاشان اجرا شده است و دردو بخش  عکاسی و نقاشی در حال اجراست.

سرپرست شهرداری کاشان افزودند که در 12 قاب از عکس های عکاسان کاشانی استفاده شده که موضوعاتی نظیر مراسمات و مناسک واتفاقات مختلف ماه محرم در منطقه کاشان را روایت می کند و در 12 قاب دیگر 12 بوم بزرگ به جهت نقاشی هنرمندان نصب شده که در حال اجرائ می باشد.

ایشان در ادامه یادآور شدند که طرح های اجرا شده با سبک ها و ایده های متفاوت، حال و هوای خاصی به دیوار گالری داده است و به نوعی ارادت هنرمندان به ساحت مقدس اباعبدالله الحسین را نشان می دهد.

در آخر ایشان با اشاره به حضور مسئولین شهرستان کاشان علی الخصوص اعضای محترم شورای شهر ،فرماندار محترم کاشان ،ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و... در زمان برگزاری این برنامه، پیوند عمیق هنر و مردم کاشان را یادآور نمود و گفت مراسمات و عزاداری های ماه محرم خاستگاه بروز و جلوه هنرهای اسلامی و ایرانی بوده استکه می توان در جایجای پیشین این سرزمین آن را مشاهده نمود.

 .
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
تازه ترین اخبار
دومین دورهمی تخم مرغی رونمایی از المان کتابخانه شهر نورپرداری؛ هویت سیمای شبانه شهر المان کتابخانه شهر آماده رونمایی 'گزارش تصویری از رونمایی المان جشنواره سینما جوان کاشان 96 آثار برتر جشنواره عکاسی سینما جوان کاشان بر دیوار گالری کاشان المان پنجاه و نهمین جشنواره سینما جوان نصب المان شهدای انقلاب کاشان توسط سازمان زیباسازی فراخوان بهارانه کاشان اماده استقبال از بهار انقلاب مسابقه بزرگ روزنامه دیواری انقلاب قاب انقلاب بر دیوار گالری کاشان
کاشان - میدان قاضی اسدالله - سازمان زیباسازی شهرداری کاشان - تلفن: 03155241437
کلیه حقوق متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری کاشان می باشد.