۱۳۹۷ سه شنبه ۲۴ مهر
مصادف با:
2018/10/16 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
همزمان با برگزاری گذر کتاب نمایشگاه کاشان در کتاب در دیوارگالری کاشان به نمایش درآمد. کاشان در کتاب بر قاب دیوارگالری کاشان روابط عمومی سازمان زیباسازی به نقل از مدیرعامل این سازمان: همزمان با پنجمین نمایش آثار در دیوارگالری کاشان؛ گذر کتاب نیز در این گالری راه اندازی شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر - تعداد بازدید: 487 بار

 

همزمان با برگزاری گذر کتاب نمایشگاه کاشان در کتاب در دیوارگالری کاشان به نمایش درآمد.

روابط عمومی سازمان زیباسازی به نقل از مدیرعامل این سازمان: همزمان با پنجمین نمایش آثار در دیوارگالری کاشان؛ گذر کتاب نیز در این گالری راه اندازی شد.

مهندس پیراسته با اشاره به نامزدی کاشان بعنوان پایتخت کتاب ایران؛ موضوع این دوره از دیوارگالری کاشان را معرفی کتاب هایی با محوریت کاشان و مولف های کاشانی و ابراز امیدواری از اینکه این اقدام، گامی جهت کسب این عنوان برای کاشان باشد.

همچنین ایشان با اشاره به گذر کتاب که همزمان با این نمایشگاه برای شهروندان راه اندازی شده است اضافه نمود که اقدامات دیگری طی ماه های آینده جهت ترغیب مردم و شهروندان به کتاب و کتابخوانی از طرف سازمان زیباسازی انجام خواهد شد.

 

ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
تازه ترین اخبار
کوشک کمال الملک میزبان مراسم خواهرخواندگی کاشان و نیشابور چاووش محرم در تیمچه امین الدوله طنین‌انداز شد نقاشی قهوه خانه ای بر دیوار گالری کاشان اتمام بهسازی و بازآفرینی میدان کمال الملک تونل نوری خیابان رجایی روشن شد رونمایی از برج های اذان در پارک های شهر چهره شهر در دهه ولایت و امامت عیدانه شد فراخوان نقاشی بوی ماه مهر کارگاه ده روزه نقاشی قهوه خانه ای پایان یافت. دومین دورهمی تخم مرغی رونمایی از المان کتابخانه شهر نورپرداری؛ هویت سیمای شبانه شهر
کاشان - میدان قاضی اسدالله - سازمان زیباسازی شهرداری کاشان - تلفن: 03155241437
کلیه حقوق متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری کاشان می باشد.