۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير
مصادف با:
2018/7/18 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
همزمان با برگزاری گذر کتاب نمایشگاه کاشان در کتاب در دیوارگالری کاشان به نمایش درآمد. کاشان در کتاب بر قاب دیوارگالری کاشان روابط عمومی سازمان زیباسازی به نقل از مدیرعامل این سازمان: همزمان با پنجمین نمایش آثار در دیوارگالری کاشان؛ گذر کتاب نیز در این گالری راه اندازی شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر - تعداد بازدید: 414 بار

 

همزمان با برگزاری گذر کتاب نمایشگاه کاشان در کتاب در دیوارگالری کاشان به نمایش درآمد.

روابط عمومی سازمان زیباسازی به نقل از مدیرعامل این سازمان: همزمان با پنجمین نمایش آثار در دیوارگالری کاشان؛ گذر کتاب نیز در این گالری راه اندازی شد.

مهندس پیراسته با اشاره به نامزدی کاشان بعنوان پایتخت کتاب ایران؛ موضوع این دوره از دیوارگالری کاشان را معرفی کتاب هایی با محوریت کاشان و مولف های کاشانی و ابراز امیدواری از اینکه این اقدام، گامی جهت کسب این عنوان برای کاشان باشد.

همچنین ایشان با اشاره به گذر کتاب که همزمان با این نمایشگاه برای شهروندان راه اندازی شده است اضافه نمود که اقدامات دیگری طی ماه های آینده جهت ترغیب مردم و شهروندان به کتاب و کتابخوانی از طرف سازمان زیباسازی انجام خواهد شد.

 

ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
تازه ترین اخبار
دومین دورهمی تخم مرغی رونمایی از المان کتابخانه شهر نورپرداری؛ هویت سیمای شبانه شهر المان کتابخانه شهر آماده رونمایی 'گزارش تصویری از رونمایی المان جشنواره سینما جوان کاشان 96 آثار برتر جشنواره عکاسی سینما جوان کاشان بر دیوار گالری کاشان المان پنجاه و نهمین جشنواره سینما جوان نصب المان شهدای انقلاب کاشان توسط سازمان زیباسازی فراخوان بهارانه کاشان اماده استقبال از بهار انقلاب مسابقه بزرگ روزنامه دیواری انقلاب قاب انقلاب بر دیوار گالری کاشان
کاشان - میدان قاضی اسدالله - سازمان زیباسازی شهرداری کاشان - تلفن: 03155241437
کلیه حقوق متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری کاشان می باشد.