۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير
مصادف با:
2018/7/18 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
نشست مشترک مدیرعامل جدید سازمان زیباسازی با مدیران و مسئولین زیباسازی در سازمان زیباسازی برگزار شد. اولیه نشست مشترک مدیران مناطق با مدیرعامل سازمان زیباسازی روابط عمومی سازمان زیباسازی به نقل از مدیرعامل این سازمان طی جلسه که در سازمان زیباسازی برگزار شد،مسئولین زیباسازی مناطق به ارائه دیدگاه ها و نظرات خود در رابطه با مسائل و مشکلات منطقه خود پرداختند.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۳۰ آذر - تعداد بازدید: 571 بار

روابط عمومی سازمان زیباسازی به نقل از مدیرعامل این سازمان طی جلسه که در سازمان زیباسازی برگزار شد،مسئولین زیباسازی مناطق به ارائه دیدگاه ها و نظرات خود در رابطه با مسائل و مشکلات منطقه خود پرداختند.

این نشست که ابتدا با صحبت های آقای مهندس پیراسته آغاز شد در رابطه با دوره جدید مدیریتی و همچنین دیدگاه ها و چشم اندازهای آتی صحبت نمودند. در ادامه جلسه آقای مهندس واحدیان مدیر منطقه 1 شهرداری به ارائه نظرگاه خود در این زمینه پرداختند و مسائل و موضوعات مهم در رابطه با زیباسازی در مناطق را گوشزد نمودند.

همچنین در این نشست هرکدام از مسئولین زیباسازی مناطق به ارائه گزارش کار خود طی سال جاری پرداختند که در بخش بعدی این نشست مدیران سازمان زیباسازی در رابطه با فعالیت های بخش خود و روند رفع بعضی از مشکلات توضیحاتی را ارائه داند.

در پایان ضمن ثبت پیشنهادهای مطرح شود در این نشست قرار شد هر منطقه بنا به نیازمندی های خود جداولی را طراحی نموده که در جلسات مشترک با سازمان ارائه و در جهت رفع این نیازمندی اقدامات صورت گیرد.

ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
تازه ترین اخبار
دومین دورهمی تخم مرغی رونمایی از المان کتابخانه شهر نورپرداری؛ هویت سیمای شبانه شهر المان کتابخانه شهر آماده رونمایی 'گزارش تصویری از رونمایی المان جشنواره سینما جوان کاشان 96 آثار برتر جشنواره عکاسی سینما جوان کاشان بر دیوار گالری کاشان المان پنجاه و نهمین جشنواره سینما جوان نصب المان شهدای انقلاب کاشان توسط سازمان زیباسازی فراخوان بهارانه کاشان اماده استقبال از بهار انقلاب مسابقه بزرگ روزنامه دیواری انقلاب قاب انقلاب بر دیوار گالری کاشان
کاشان - میدان قاضی اسدالله - سازمان زیباسازی شهرداری کاشان - تلفن: 03155241437
کلیه حقوق متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری کاشان می باشد.