۱۳۹۷ سه شنبه ۲۴ مهر
مصادف با:
2018/10/16 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
نشست مشترک مدیرعامل جدید سازمان زیباسازی با مدیران و مسئولین زیباسازی در سازمان زیباسازی برگزار شد. اولیه نشست مشترک مدیران مناطق با مدیرعامل سازمان زیباسازی روابط عمومی سازمان زیباسازی به نقل از مدیرعامل این سازمان طی جلسه که در سازمان زیباسازی برگزار شد،مسئولین زیباسازی مناطق به ارائه دیدگاه ها و نظرات خود در رابطه با مسائل و مشکلات منطقه خود پرداختند.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۳۰ آذر - تعداد بازدید: 669 بار

روابط عمومی سازمان زیباسازی به نقل از مدیرعامل این سازمان طی جلسه که در سازمان زیباسازی برگزار شد،مسئولین زیباسازی مناطق به ارائه دیدگاه ها و نظرات خود در رابطه با مسائل و مشکلات منطقه خود پرداختند.

این نشست که ابتدا با صحبت های آقای مهندس پیراسته آغاز شد در رابطه با دوره جدید مدیریتی و همچنین دیدگاه ها و چشم اندازهای آتی صحبت نمودند. در ادامه جلسه آقای مهندس واحدیان مدیر منطقه 1 شهرداری به ارائه نظرگاه خود در این زمینه پرداختند و مسائل و موضوعات مهم در رابطه با زیباسازی در مناطق را گوشزد نمودند.

همچنین در این نشست هرکدام از مسئولین زیباسازی مناطق به ارائه گزارش کار خود طی سال جاری پرداختند که در بخش بعدی این نشست مدیران سازمان زیباسازی در رابطه با فعالیت های بخش خود و روند رفع بعضی از مشکلات توضیحاتی را ارائه داند.

در پایان ضمن ثبت پیشنهادهای مطرح شود در این نشست قرار شد هر منطقه بنا به نیازمندی های خود جداولی را طراحی نموده که در جلسات مشترک با سازمان ارائه و در جهت رفع این نیازمندی اقدامات صورت گیرد.

ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
تازه ترین اخبار
کوشک کمال الملک میزبان مراسم خواهرخواندگی کاشان و نیشابور چاووش محرم در تیمچه امین الدوله طنین‌انداز شد نقاشی قهوه خانه ای بر دیوار گالری کاشان اتمام بهسازی و بازآفرینی میدان کمال الملک تونل نوری خیابان رجایی روشن شد رونمایی از برج های اذان در پارک های شهر چهره شهر در دهه ولایت و امامت عیدانه شد فراخوان نقاشی بوی ماه مهر کارگاه ده روزه نقاشی قهوه خانه ای پایان یافت. دومین دورهمی تخم مرغی رونمایی از المان کتابخانه شهر نورپرداری؛ هویت سیمای شبانه شهر
کاشان - میدان قاضی اسدالله - سازمان زیباسازی شهرداری کاشان - تلفن: 03155241437
کلیه حقوق متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری کاشان می باشد.