۱۳۹۹ سه شنبه ۸ مهر
مصادف با:
2020/9/29 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
نشست گفتمان معماری با عنوان نمای ساختمان و منظر شهری برگزار شد. اولین نشست گفتمان معماری روابط عمومی سازمان- مدیرعامل سازمان: امروزه لزوم توجه به تاثیرات محیط کالبدی بر زمینه های انسانی و ادراک بصری مورد توجه معماران، شهرسازان و طراحان محیط است و نادیده انگاشتن آن منجر به آشفتگی های منظر شهری می شود.
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۰ مهر - تعداد بازدید: 1267 بار

روابط عمومی سازمان- مدیرعامل سازمان: امروزه لزوم توجه به تاثیرات محیط کالبدی بر زمینه های انسانی و ادراک بصری مورد توجه معماران، شهرسازان و طراحان محیط است و نادیده انگاشتن آن منجر به آشفتگی های منظر شهری می شود. در این خصوص سازمان زیباسازی اقدام به برگزاری نشست های تخصصی جهت ارتقاء دانش دست اندرکاران امر ساخت و ساز و تبادل افکار و آرای متخصصان همراه با گفتمان در خصوص خواسته ها و نیازهای جامعه شهروندی کاشان می نماید.

مهندس پیراسته ادامه دادند: اولین نشست با موضوع نمای شهری، تجارب دیگران و انتظارات شهروندان در تاریخ 26/07/97 با حضور جامعه معماران، اساتید، دانشجویان و دست اندرکاران در تالار غیاث الدین جمشید دانشگاه آزاد اسلامی برگزار و آقای دکتر معین جلالی به ایراد سخنرانی پرداختند.

وی در خاتمه افزود این سلسله نشست ها در آینده نیز ادامه خواهد یافت.


ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
تازه ترین اخبار
چهل و چهارمین نشست کمیسیون نامگذاری بهسازی دیواره خیابان شهیدان دقیقی انجام شد پیرایش شهری و حذف زوائد بصری؛ اولین گام در بهبود سیما و منظر شهری نامگذاری بیش از 40 معبر عمومی دوازدهمین دور نمایش آثار دیوار گالری کاشان چهره نوروزکاشان عیدانه بود بازگشت امیرکبیر به کاشان سروش نوروزی در کوشک میدان کمال الملک برگزاری جشنواره سروش نوروزی چهل سال خدمت صادقانه بر دیوار گالری کاشان رو نمای از سردیس آیت الله مدنی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در گذرهای انقلاب
کاشان - میدان قاضی اسدالله - سازمان زیباسازی شهرداری کاشان - تلفن: 03155241437
کلیه حقوق متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری کاشان می باشد.