۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ آذر
مصادف با:
2018/12/12 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
سازمان زیباسازی نسل جدید سازه های تبلیغاتی را در شهر نصب و بهره برداری نمود. ننصب سازه های جدید تبلیغاتی در شهرصب سازه های جدید تبلیغاتی در شهر روابط عمومی سازمان زیباسازی- مدیرعامل سازمان: تابلوهای تبلیغاتی در عین ایفای نقش کارکردی خود که معرفی کالا و خدمات است می تواند موجب افزایش پویایی و سرزندگی فضا شود.
۱۳۹۷ يکشنبه ۱۱ آذر - تعداد بازدید: 62 بار

روابط عمومی سازمان زیباسازی- مدیرعامل سازمان: تابلوهای تبلیغاتی در عین ایفای نقش کارکردی خود که معرفی کالا و خدمات است می تواند موجب افزایش پویایی و سرزندگی فضا شود. امروز پیکره این سازه ها تبدیل به المان های شهری شده که باید مولف های زیبایی، نورپردازی و... جزء مولفه های اصلی آن باشد.

مهندس پیراسته افزودند که سازمان زیباسازی طی بررسی های انجام شده با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی اقدام به نصب و راه اندازی سازه های اسکرول لایت باکس نموده که در نقاط مختلف شهر و بر اساس ظرفیت های شهری و اقتصادی جانمایی شده است.

وی ادامه داد سازه های تبلیغاتی اسکرول لایت باکس در چند سال اخیر ضمن جلب توجه مخاطبین به جهت متحرک بودن تبلیغات درون خود از لحاظ اقتصادی نیز به حمایت از صاحبان رسانه های تبلیغاتی شتافته و امکان اکران چند پوستر تبلیغاتی را در یک فضای محدود فراهم می کند.

ایشان افزودند که در فاز اول تعداد 14 عدد از این سازه ها در سطح شهر نصب شده که به تعداد این سازه ها افزوده خواهد شد.

ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
تازه ترین اخبار
ننصب سازه های جدید تبلیغاتی در شهرصب سازه های جدید تبلیغاتی در شهر نصب یادمان چهاردهمین دوره جشنواره تئاتر مهر حال خوش خواندن بر دیوار گالری کاشان اقدامات سازمان زیباسازی در ایام محرم و صفر فراخوان طراحی المان و میادین شهر کاشان چهل بوم به نقش اربعین اولین نشست گفتمان معماری کوشک کمال الملک میزبان مراسم خواهرخواندگی کاشان و نیشابور چاووش محرم در تیمچه امین الدوله طنین‌انداز شد نقاشی قهوه خانه ای بر دیوار گالری کاشان اتمام بهسازی و بازآفرینی میدان کمال الملک تونل نوری خیابان رجایی روشن شد
کاشان - میدان قاضی اسدالله - سازمان زیباسازی شهرداری کاشان - تلفن: 03155241437
کلیه حقوق متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری کاشان می باشد.