۱۳۹۹ سه شنبه ۴ آذر
مصادف با:
2020/11/24 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
نصب 120 عدد تابلو طرح جدید در میادین و خیابان های اصلی شهر کاشان آغاز شد عملیات بهسازی تابلوهای میادین و معابر سطح روابط عمومی سازمان زیباسازی - مدیر عامل سازمان زیباسازی: با هدف ارتقاء سطح بصری، زیبایی شهری و استانداردسازی و همسویی تابلوها و افزایش رضایتمندی شهروندان طرح ساماندهی، اصلاح و تعویض تابلوهای نامگذاری میادین و معابر اصلی شهر آغاز شد.
۱۳۹۷ يکشنبه ۷ بهمن - تعداد بازدید: 1612 بار

روابط عمومی سازمان زیباسازی - مدیر عامل سازمان زیباسازی: با هدف ارتقاء سطح بصری، زیبایی شهری و استانداردسازی و همسویی تابلوها و افزایش رضایتمندی شهروندان طرح ساماندهی، اصلاح و تعویض تابلوهای نامگذاری میادین و معابر اصلی شهر آغاز شد.

محمد علی پیراسته اظهار کرد: در این طرح تابلوهای جدید جایگزین تابلوهای قدیمی و فرسوده می گردد.

مدیر عامل سازمان زیبا سازی بیان کرد:  این تابلوها با شکل جدید و استاندارد تهیه شده و به مرور در کلیه میادین و معابر اصلی به جای تابلوهای فعلی نصب می گردند.

وی عنوان کرد : برخی دیگر از معابر سطح شهر دارای نام است ولی فاقد تابلو است که این سازمان نسبت به تهیه  و نصب تابلو این معابرهم  اقدام خواهد نمود.

محمد علی پیراسته بیان کرد: شهروندان در صورت شناسایی معابر بدون نام و یا نامناسب بودن اسم معابر می‌توانند نسبت به ثبت درخواست در سامانه ساجنمای سازمان اقدام نموده تا پس از بررسی‌های لازم به کمیسیون نامگذاری اماکن و معابر شهری ارجاع داده شود.

ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
تازه ترین اخبار
چهل و چهارمین نشست کمیسیون نامگذاری بهسازی دیواره خیابان شهیدان دقیقی انجام شد پیرایش شهری و حذف زوائد بصری؛ اولین گام در بهبود سیما و منظر شهری نامگذاری بیش از 40 معبر عمومی دوازدهمین دور نمایش آثار دیوار گالری کاشان چهره نوروزکاشان عیدانه بود بازگشت امیرکبیر به کاشان سروش نوروزی در کوشک میدان کمال الملک برگزاری جشنواره سروش نوروزی چهل سال خدمت صادقانه بر دیوار گالری کاشان رو نمای از سردیس آیت الله مدنی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در گذرهای انقلاب
کاشان - میدان قاضی اسدالله - سازمان زیباسازی شهرداری کاشان - تلفن: 03155241437
کلیه حقوق متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری کاشان می باشد.