۱۳۹۹ چهارشنبه ۳۰ مهر
مصادف با:
2020/10/21 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
- عملکرد سازمان زیباسازی شهرداری کاشان در استقبال از بهار فاطمی مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری کاشان در این خصوص بیان داشت که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، اقدامات مؤثری به منظور زیباسازی چهره شهر و استقبال از بهار در سطح شهر انجام شده است.
۱۳۹۴ شنبه ۱۹ ارديبهشت - تعداد بازدید: 4187 بار
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری کاشان در این خصوص بیان داشت که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، اقدامات مؤثری به منظور زیباسازی چهره شهر و استقبال از بهار در سطح شهر انجام شده است.
سید مجید امینی به ارائه گزارشی از مجموعه عملکردهای این سازمان در استقبال از نوروز 94 پرداخت و گفت: سازمان زیباسازی شهرداری کاشان با نزدیک شدن ایام نوروز اقدام به نصب المان های نوروزی کرده است.
وی ابراز کرد: در همین راستا المان های همسو با این ایام، طراحی و ساخت و در میادین اصلی شهر از جمله میدان پانزده خرداد، میدان امام حسین (ع) و میدان امام رضا(ع) نصب گردید.
مهندس امینی رنگ آمیزی و امحاء دیوار نوشته ها را از دیگر فعالیت های این سازمان عنوان کرد و با اشاره به رنگ آمیزی بلوار صنعتی کاشان و بلوار حرم از رنگ آمیزی و نصب مبلمان شهری پارک های سطح شهر خبر داد.
وی افزود: سازمان زیباسازی به منظور رفاه حال گردشگران و کاهش بار ترافیکی محور باغ فین یک دستگاه قطار توریستی دو کابینه با ظرفیت جابه‌جایی 48 نفر خریداری شده است که پس از پایان ایام گردشگری کاشان در مسیر سلامت مورد استفاده قرار می‌گیرد
  مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کاشان به اهمیت نقاشی بر روی دیوارهای شهر اشاره کرد و اظهار داشت: نقاشی دیواری یکی از محورهای فعالیت این سازمان می باشد که روند خوبی داشته و خیابان غیاث الدین جمشید، میدان قاضی اسدا...، خیابان باب الحوائج، خیابان خاندایی، طاهرآباد و خزاق از جمله مکان هایی است که توسط هنرمندان سازمان زیباسازی نقاشی شده است.
وی همچنین از خرید و نصب مجموعه بازی های پلی اتیلن در پارک ها و بوستان های سطح شهر از جمله بوستان ساحلی، فاز 4 پارک لاله، پارک طاهرآباد و خزاق خبر داد.
سید مجید امینی اقدامات حوزه زیباسازی را در جهت شاداب سازی فضای شهر دانست و بیان داشت فضای شهر هم مانند خانه های شهروندان؛ هر ساله در ایام نوروز به سمت نوگرایی و اجرای طرح های نهادین پیش می ورد.
وی در پایان، آمار تعدادی از فعالیت های انجام شده توسط سازمان زیباسازی در ایام نوروز را به شرح ذیل ارائه داد:
اجرای لمپست بنر:                                                بلوار امام رضا ، خیابان امیر کبیر
نقاشی دیواری:                                                      740 متر مربع
پروژه کاشی شکسته:                                              450 مترمربع
جمع آوری بنر و حذف زوائد فیزیکی:                        1460 متر مربع
جمع آوری داربست:                                              1345 متر
نصب میله پرچم:                                                  238 متر
تعویض پرچم ایران:                                               4 عدد
                                                            
برچسب ها:
عملکرد
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
تازه ترین اخبار
چهل و چهارمین نشست کمیسیون نامگذاری بهسازی دیواره خیابان شهیدان دقیقی انجام شد پیرایش شهری و حذف زوائد بصری؛ اولین گام در بهبود سیما و منظر شهری نامگذاری بیش از 40 معبر عمومی دوازدهمین دور نمایش آثار دیوار گالری کاشان چهره نوروزکاشان عیدانه بود بازگشت امیرکبیر به کاشان سروش نوروزی در کوشک میدان کمال الملک برگزاری جشنواره سروش نوروزی چهل سال خدمت صادقانه بر دیوار گالری کاشان رو نمای از سردیس آیت الله مدنی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در گذرهای انقلاب
کاشان - میدان قاضی اسدالله - سازمان زیباسازی شهرداری کاشان - تلفن: 03155241437
کلیه حقوق متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری کاشان می باشد.