به گزارش مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین الملل شهرداری: از خادمان ستاد اجرایی هماهنگی خدمات تسهیلات سفر شهرداری کاشان تجلیل شد در آیین تجلیل از خادمان ستاد اجرایی هماهنگی خدمات تسهیلات سفر شهرداری کاشان سید محمد ناظم رضوی شهردار دیار نخستین های جهان گفت: رضایت و افزایش ضریب ماندگاری گردشگران نوروزی در کاشان بیانگر بهبود و انسجام برانامه های نوروزی در شهرستان است.
 ۱۳۹۴ شنبه ۱۲ ارديبهشت ساعت 0 و 0 دقیقه
در آیین تجلیل از خادمان ستاد اجرایی هماهنگی خدمات تسهیلات سفر شهرداری کاشان سید محمد ناظم رضوی شهردار دیار نخستین های جهان گفت: رضایت و افزایش ضریب ماندگاری گردشگران نوروزی در کاشان بیانگر بهبود و انسجام برانامه های نوروزی در شهرستان است.
سیدمحمد ناظم رضوی تصریح کرد: در تعطیلات نوروز دستگاه های شهرستان زحمات بسیاری را متقبل شدند که در حوزه شهری خدمات رسانی به گردشگران  نقش شهرداری کاشان در اکثر فعالیت ها غیرقابل انکار بود.
ناظم رضوی افزود: در حالیکه در تعطیلات نوروز با کاهش تردد گردشگران درکاشان روبرو بودیم ولی شرایط جوی و بارش نزولات میزبانی از مسافران را می توانست با مشکل روبرو سازد خوشبختانه بدلیل پیش بینی های صورت گرفته و تجهیز حسینیه ها و اماکن استیجاری و اقامتی با کمترین مشکلی روبرو نبودیم و علاوه برآن شاهد افزایش ضریب ماندگاری گردشگران نسبت به مدت زمان مشابه در سال های گذشته بودیم. شهردار کاشان خاطرنشان ساخت: کاشان بدلیل قرار گیری در مرکز کشور و کریدور شمال به جنوب و تنوع اقلیم دارای ظرفیت های بالای گردشگری در فصول مختلف سال است.
وی نشست مشترک شهرداران منطقه تاریخی و فرهنگی کاشان را یکی از موفقیت های منطقه در زمینه جذب گردشگر دانست و اظهار داشت: وقتی سخن از منطقه فرهنگی و تاریخی کاشان بوجود می آید تمام شهرهای منطقه احساس مسئولیت می کنند و هم افزایی و تعامل و تعاون در امور علاوه بر جذب گردشگر باعث خدمات رسانی مطلوب و زمینه سازی برای سرمایه گذاری در بخش توریسم را فراهم می کند.
وی افزود: شاید براساس جغرافیایی میان شهرهای منطقه تاریخی و فرهنگی کاشان مرزی قائل شده باشند ولی مراودات و خلق و خوی فرهنگی و وابستگی های تاریخی و فامیلی این مرزها را از میان برداشته است و به نوعی یک شهر واحد را بوجود آورده است.
وی ابراز امیدواری کرد تا با تاسیس شرکت گردشگری فلات مرکزی و سرمایه گذاری شهرداری های منطقه تاریخی و فرهنگی کاشان در سال های آینده جشن تجلیل از ستاد اجرایی هماهنگی تسهیلات سفربه صورت مشترک میان شهرداری های منطقه برگزار گردد.
در این مراسم که توسط مرکز ارتباطات و اموربین الملل شهرداری کاشان برگزار گردید از خادمان ستاد اجرایی هماهنگی تسهیلات خدمات سفر شهرداری کاشان  با اهدای تندیس تجلیل شد.